Vydejte se do Španělska

Menorca pro seniory

Vybíráte zájezd vhodný pro seniory? Netoužíte po narvaných plážích a hluku? Pokud naopak vyhledáváte klidnější dovolenou plnou relaxace a odpočinku, pak mohu doporučit právě Menorcu. Je totiž považována za nejklidnější baleárský ostrov. Navíc nabízí až 2700 hodin slunečního svitu ročně a téměř 300 km dlouhé klidné pobřeží. Menorca vyniká prakticky nedotčenou přírodou, nádherně upravenými pláži a kvalitnímu turistickými službami.

Senior 55+

Senioři obvykle hledají klidné lokality, příznivou cenu a také určitý komfort a vybavenost. To vše může Menorca splnit. Pokud zvolíte zájezd pro seniory 55 +, můžete mnoho ušetřit. Jedinou podmínkou je tedy věk nad 55 let. Tyto zájezdy jsou částečně dotované a tudíž cenově velice zvýhodněné. Nabízí je většina cestovních kanceláří, pestrou nabídku najdete také na invii. U některých zájezdů je to dokonce zvýhodněno tak, že s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek.

Ostrov Menorca je druhým největším ostrovem Baleárů hned po známější a rušnější Mallorce. Nachází se asi 40 od Mallorky severovýchodně a nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi i seniory. Dalším velkým bonusem jsou písčité pláže (v některých místech může být hrubší písek) a postupný vstup do moře. Stravování je zde skutečně výborné, hotely nabízí velký výběr všech druhů mas včetně ryb, mnoho ovoce a zeleniny, vynikající zákusky. Zkrátka ideální dovolená nejen pro seniory.

A kam se vydat? Vyzkoušet můžete například oblíbená letoviska Playas de Fornells či Son Bou. Za vidění stojí také město Ciutadella nebo menhirové stavby talayoty. Menorca je zkrátka krásná, záhadná a vzrušující. Čas zde plyne opravdu pomalu, žádný stres, shon a spěch. A navíc s Menorčany se dobře domluvíte, ovládají dva světové jazyky a jsou velice vstřícní.

Menorca pro seniory
5 (100%), hlasy: 2


Title

Chci odhalit tajné nabídky →

Tajné nabídky dovolené ve Španělsku